top of page

Szablony krawieckie

Jako zespół profesjonalnych i doświadczonych konstruktorów odzieżowych możemy dostarczyć Ci m.in. gotowe szablony krawieckie sukienek lub jakiejkolwiek innej odzieży damskiej czy dziecięcej. Potrzebujesz takiego akcesorium do swojej codziennej pracy? A może chcesz rozpocząć naukę szycia? Nasze szablony ubrań do szycia zdecydowanie ułatwią Ci konstrukcje wybranej odzieży. Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych umiejętności poprzez zamawianie szablonów krawieckich.

Wykroje krawieckie dla początkujących i zaawansowanych – dlaczego my?

 

Mamy wiedzę i doświadczenie, które w połączeniu z doskonale wyposażoną szwalnią pozwalają nam na przygotowanie szablonów odzieżowych w 100% zgodnych z wizją naszych klientów. Jako profesjonalni krawcy mający praktyczną wiedzę nt. konstrukcji odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w działalności każdej marki modowej są szablony – wykroje krawieckie, a raczej to, by były one odpowiedniej jakości. Szablony do szycia ubrań wykonane przez specjalistów w naszej szwalni odzieży pozwalają na efektywne wykorzystanie materiałów, co ma spore znaczenie szczególnie w przypadku firm szyjących na większą skalę. Z przyjemnością wykonamy również różnego rodzaju szablony, czyli wykroje krawieckie – np. gotowe wykroje sukienek dla mniejszych marek dopiero wchodzących na rynek.

Oferujemy również stopniowanie szablonów odzieżowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz skorzystania z pozostałych oferowanych przez nas usług, jak np. produkcja ubrań na zamówienie od podstaw czy konstrukcja i modelowanie odzieży.

Kotwica 1

Zainteresowani ofertą?

Napisz nam czego potrzebujesz.

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page