top of page

Produkcja odzieży

Szukasz zaufanej firmy zajmującej się produkcją ubrań na zamówienie? Świetnie się składa. Grupa konstruktorów odzieżowych Art Dress zrzeszona w ramach świetnie wyposażonej szwalni w Łodzi z przyjemnością zajmie się dla Ciebie produkcją własnej odzieży od podstaw. Skorzystaj z naszych usług i stwórz swoją pierwszą kolekcję we współpracy z profesjonalistami.​

Produkcja ubrań na zamówienie – profesjonalne i kompleksowe usługi

Największą zaletą oferowanej przez nas produkcji odzieży damskiej i męskiej na zamówienie jest jakość oraz kompleksowość naszych usług. W zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie zająć się procesem szycia odzieży na zamówienie na każdym etapie jej powstawania. Zajmujemy się przygotowywaniem, a także modelowaniem i stopniowaniem szablonów krawieckich i przygotowujemy dla naszych klientów gotowe ubrania. Mamy wiedzę, doświadczenie i znakomicie wyposażoną szwalnię, dzięki czemu produkcja własnej odzieży to dla nas chleb powszedni. Przekaż nam projekt, a my zajmiemy się resztą. Możemy również sami zaangażować się w projektowanie Twoich ubrań. Zawsze działamy w 100% zgodnie z wytycznymi klientów i robimy wszystko, by dostarczyć im produkt końcowy odpowiadający ich wizji. Skorzystaj z okazji i zleć nam konstrukcję i modelowanie odzieży – damskiej, męskiej lub dziecięcej.

Jeśli startujesz z własną marką odzieżową, nasza szwalnia będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Chcesz, by Twoje ubrania cechowała wysoka jakość i oryginalny styl? Rozpocznij produkcję własnej odzieży właśnie z nami. Zapraszamy do kontaktu! Zajmujemy się zarówno produkcją odzieży damskiej, jak i męskiej oraz dziecięcej. Sprawdź też m.in. dostępne w ramach naszych usług stopniowanie szablonów odzieżowych czy konstrukcję i modelowanie odzieży damskiej i męskiej.

Kotwica 1

Zainteresowani ofertą?

Napisz nam czego potrzebujesz.

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page