top of page

Stopniowanie szablonów odzieżowych

W ofercie Art Dress dostępne jest również stopniowanie szablonów odzieżowych, zwane również potocznie stopniowaniem odzieży. Jest to nic innego, jak tworzenie nowych rozmiarów dla odzieży wybranej przez naszych klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, co pozwala nam na korzystanie z różnych metod stopniowania form krawieckich. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia.

 

Art Dress – profesjonalne stopniowanie odzieży

Decydując się na zamówienie stopniowania szablonów krawieckich przez naszych konstruktorów, masz pewność, że zamówione formy spełnią Twoje oczekiwania. Mamy wiele lat doświadczenia zdobywanego przy współpracy z renomowanymi markami. Działamy w profesjonalnej szwalni odzieży. Oferujemy bardzo wysoką jakość pracy i mówiąc wprost – nie zawodzimy. Stawiamy na nieograniczony kontakt ze zleceniodawcą, po to, by dostarczyć mu produkt zgodny z oczekiwaniami. O szablonach krawieckich wiemy absolutnie wszystko. Zajmiemy się dla Ciebie każdym rodzajem odzieży. Możesz u nas zamówić:

stopniowanie odzieży damskiej,

stopniowanie odzieży dziecięcej,

stopniowanie odzieży męskiej.

Zachęcamy też do skorzystania z pozostałych usług dostępnych w ramach naszej oferty. Sprawdź, jak przebiega u nas m.in. produkcja ubrań na zamówienie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji drogą telefoniczną oraz mailową.

Kotwica 1

Zainteresowani ofertą?

Napisz nam czego potrzebujesz.

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page